Be safe
E-book "Be safe!"
Pobierz i bądź bezpieczny!
Szkoła partnerska
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]
[ ]

Informacja o nr konta i opłacie za egzamin maturalny w 2022 r.

Ważne informacje dla maturzystów

Procedura wydawania duplikatów świadectw szkolnych
Zobacz film o naszej szkole

Posłuchaj co mówią o naszej szkole

Podanie o przyjęcie do szkoły na rok szkolny 2023/2024

W czwartek 28 września 2023 r. odbył się Rajd Pierwszoklasisty do Leszczyny. Klasy pierwsze Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi wraz z wychowawcami i opiekunami ruszyli do Leszczyny, na organizowane co roku spotkanie integracyjne. Po ok. dwugodzinnym marszu, młodzież brała udział w 5 konkurencjach, przy których było wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. Największy entuzjazm jak zwykle towarzyszył przy przeciąganiu liny, pokaz siły i determinacji. Niekwestionowanym zwycięzcą w tej konkurencji okazała się klasa 1b.
Całość rywalizacji i podium należy jednak do klasy 1tmh (mechanicy i hotelarze), drugie miejsce 1pr liceum promedyczne, natomiast trzecie miejsce po dogrywce ( między klasami 1a i 1b ) obroniła klasa 1b ( mechanicy pojazdów samochodowych) Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii .
Autor konrad dnia wtorek 03 października 2023 - 14:44:56 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf

Dolnośląski Klaster Edukacyjny zachęca do udziału w konkursie pt. „Po pierwsze – Polska”!
Konkurs skierowany do wszystkich partnerów Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego: uczniów szkół, studentów, pracowników firm i instytucji zrzeszonych w DKE.
Przedmiotem pracy konkursowej jest przygotowanie pracy plastycznej bądź grafiki komputerowej inspirowanej wydarzeniami z historii Polski, ukazującej patriotyzm Polaków.
Na prace czekamy do 27 października 2023 r.
Laureaci konkursu zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi, dodatkowo najlepsze prace zostaną przedstawione w formie graficznej na elewacji wybranych budynków stacji energetycznych w regionie legnicko-głogowskim z informacją o autorze projektu na podstawie porozumienia pomiędzy Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. a TAURON Dystrybucja S.A.
Więcej informacji dostępnych w regulaminie konkursu na stronie: https://lsse.eu/oglaszamy-konkurs-pn-po-pierwsze-polska/
Autor konrad dnia wtorek 03 października 2023 - 10:17:07 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf

POWIAT ZŁOTORYJSKI powierzył Stowarzyszeniu Sursum Corda ("w górę serca") realizację projektu w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji oraz edukacji prawnej.
Celem jest zapewnienie powszechnego dostępu do darmowej pomocy, świadczonej w wyznaczonych punktach przez prawników, doradców obywatelskich i mediatorów, wsparcie mieszkańców (w tym młodzieży) w radzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi, a także podniesienie świadomości prawnej i obywatelskiej poprzez różnorodne działania edukacyjne.

W ramach działań edukacyjnych przekazujemy Państwu NIEODPŁATNIE następujące materiały:
- 4 e-plansze edukacyjne dot. praw konsumenckich, pt.: „Odstąpienie od umowy”, „Zakupy przez internet”, „Niezgodność towaru z umową a gwarancja”, „Odpowiedzialność za przesyłkę”
- e-ulotka prawna pn.: „Masz głos!” – zachęcająca młodzież od 18 roku życia do wzięcia czynnego udziału w zbliżających się wyborach parlamentarnych

Szczegółowe informacje o zakresie i zasadach korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego znajdą Państwo na dedykowanej dla Powiatu Złotoryjskiego stronie internetowej.

Z poważaniem,
Zespół ds. obsługi punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej oraz Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego
Stowarzyszenie SURSUM CORDA (łac. „w górę serca”)

Autor konrad dnia poniedziałek 02 października 2023 - 08:57:54 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Plan lekcji
Autor konrad dnia piątek 29 września 2023 - 12:25:47 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Bezpłatne szczepienia p/grypie
Przychodnia zaprasza mieszkańców miasta Złotoryja w wieku od 55-go do 64-go roku życia na bezpłatne szczepienia p/grypie finansowane z budżetu miasta.
Szczepienia wykonywane są w punkcie szczepień - pok. nr 24 (poradnia dzieci zdrowych):
- w poniedziałki i wtorki w godzinach 10:00 - 14:30
- w piątki w godzinach 7:15 - 12:00
bez konieczności wcześniejszej rejestracji.
Informacja telefoniczna: 601237141 w dniach i godzinach szczepień.
Autor Szymon dnia piątek 29 września 2023 - 08:03:28 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf

28.09.2023r. (czwartek) o godzinie 16:30 w sali nr 9
odbędzie się zebranie trójek klasowych.
Serdecznie zapraszamy

Autor Szymon dnia czwartek 28 września 2023 - 09:28:17 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
23 września 2023 r. odbył się II Dolnośląski Marsz Weterana Działań Poza Granicami RP. W tym roku również nie mogło zabraknąć uczniów naszej szkoły z klas liceum mundurowego o profilu wojskowo-policyjnym. Do pokonania było 20 km urozmaiconej trasy parku Krajobrazowego Chełmy. Tegoroczny marsz to nie tylko walka ze swoimi słabościami, ale również zadania i konkurencje - kto najszybciej pokona trasę marszu indywidualnie lub drużynowo. Indywidualnie 2 czas przejścia trasy w kategorii uczniowie uzyskał Patryk Nowakowski z klasy 2 LO, 4 miejsce zajął Emil Kwiecień z tej samej klasy. W kategorii kobiet 3 miejsce zajęła p. Anna Bielecka-Woźniak ex aequo z Sylwią Rzepką z klasy 4 LO. Panie również zajęły 3 miejsce w kategorii drużyn. W konkurencji wojskowej, czyli rozkładania i składania kbk AK MS czyli popularnego „kałacha” uczeń Patryk Nowakowski uzyskał drugi czas. W zawodach ratowniczych bardzo dobrze spisały się uczennice z klasy 4 LO Wiktoria Korobajło i Sylwia Rzepka. W marszu uczestniczyli: klasa 4 LO - Wiktoria Korobajło, Sylwia Rzepka oraz Justyna Krasowska. Z klasy 3 LO – Wiktoria Zagdańska, Kamila Grygorcewicz, Patryk Nowakowski i Emil Kwiecień oraz sympatyk Sił Zbrojnych Wojciech Domzalski z klasy 2TL. Opiekunami oraz uczestnikami marszu byli Anna Bielecka-Woźniak i Marcin Woźniak.
Zobacz zdjęcia
Autor Szymon dnia czwartek 28 września 2023 - 09:15:58 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
27 września Światowym Dniem Turystyki
„Świat takich nauczycieli chwalił i chwali, którzy ucząc chodzili, a chodząc nauczali”
Turystyka – nauka oraz forma rekreacji. Są różne formy turystyki : rowerowa, piesza, górska, konna. Na orientację. Turystyka jest doskonałym procesem na skołatane nerwy, umożliwia poznanie piękna nie tylko Ojczystych stron, nawiązania nowych znajomości, poznania ciekawych ludzi, legend, zabytków. W tym dniu w Zespole Szkół Zawodowych w Złotoryi w klasie 3bp ( wychowawczyni Monika Kubicz) dla młodzieży z naszego Hufca zajęcia o turystyce przeprowadził wychowawca Hufca Pan Andrzej Kowalik, który od czterdziestu lat jest związany z Jaworskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. W trakcie zajęć przypomniano młodzieży m.in. co należy spakować do plecaka na wycieczkę wysokogórską, jak bezpiecznie poruszać się na szlakach turystycznych, o kulturze na szlaku( pozdrawianie) oraz w jaki sposób można zdobywać odznaki turystyki pieszej. Turystyka nie ogranicza się do kraju ojczystego. W dzisiejszych czasach można wybrać się praktycznie w każdy zakątek globu ziemskiego. Młodzież bez problemu rozpoznała duży kapelusz- charakterystyczny dla Meksyku. Po prelekcji młodzież miała możliwość obejrzenia niewielkiego wycinka turystycznych zbiorów Pana Andrzeja.
Tekst – Andrzej Kowalik starszy wychowawca OHP Jawor
Zobacz zdjęcia
Autor Szymon dnia czwartek 28 września 2023 - 09:12:10 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf

Ogłaszamy konkurs pt. „Po pierwsze – Polska”!
Jeżeli masz talent plastyczny albo lubisz tworzyć grafiki komputerowe, a Twoja placówka edukacyjna, w której się kształcisz lub firma, w której pracujesz jest partnerem Dolnośląskiego Klastra Edukacyjnego, to ten konkurs jest dla Ciebie!
Przedmiotem pracy konkursowej jest przygotowanie pracy plastycznej bądź grafiki komputerowej inspirowanej wydarzeniami z historii Polski, ukazującej patriotyzm Polaków.
Na prace czekamy do 27 października 2023 r.
Laureaci konkursu zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi, dodatkowo najlepsze prace zostaną przedstawione w formie graficznej na elewacji wybranych budynków stacji energetycznych w regionie legnicko-głogowskim z informacją o autorze projektu na podstawie porozumienia pomiędzy Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. a TAURON Dystrybucja S.A.
Więcej informacji dostępnych w regulaminie konkursu na stronie:
https://lsse.eu/oglaszamy-konkurs-pn-po-pierwsze-polska/
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Autor konrad dnia środa 27 września 2023 - 14:30:34 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Zbiórka dla Fundacji Stacyjka Maltusia
Zbiórka dla Fundacji Stacyjka Maltusia
W dniach 28.09- 29. 09 (od czwartku do piątku) zbierane będą ,na potrzeby Fundacji Stacyjka Maltusia, zajmującej się zwierzętami, które potrzebują pomocy, następujące rzeczy:
- karma mokra,
- żwirek do kuwety zbrylający
- koce

Zebrane rzeczy prosimy przekazać Kasi Skórce z klasy 5tlp lub zanieść do sali 38 na parterze.
Wolontariat ZSZ- S. Golik
Autor skaczmarski dnia środa 27 września 2023 - 08:21:42 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Jak co roku nasza szkoła przyłączyła się do akcji „Sprzątanie Świata.
W tym Roku w sprzątaniu brały udział klasy II z wychowawcami: kl.2 Tip z wychowawcą p. Andrzejem Galarem, kl.2Tep z wychowawcą p.Anetą Rabską –Ślufik,kl.2Tmp z wychowawcą p. Pawłem Okręglickim, kl.2ap z wychowawcą p.Dagmarą Kowalską,kl. 2cp w wychowawcą p.Małgorzatą Bober oraz kl. 2bp z wychowawcą Arturem Balińskim Uczniowie otrzymali gumowe rękawice i worki na śmieci a następnie wyruszyli aby sprzątać okolice szkoły i tere wkoło Miasta. Celem nadrzędnym akcji szkolnej było ukształtowanie postawy odpowiedzialności młodego pokolenia za obecny i przyszły stan środowiska naturalnego. Młodzież uczestniczyła w sprzątaniu z zaangażowaniem i z wielkim przejęciem co widać na zdjęciach ;)
Zobacz zdjęcia
Autor Szymon dnia poniedziałek 25 września 2023 - 09:59:31 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi
zaprasza pracowników i emerytów szkoły na spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Termin spotkania: 13.10.2023 r. godz.17:00
Miejsce spotkania: Restauracja przy Miłej w Złotoryi, Aleja Miła 1
Emeryci szkoły proszeni są o potwierdzenie przybycia do dnia 06.10.2023 r.
Nr tel. szkoły 76- 8783647, 509 960 557
Autor Szymon dnia wtorek 19 września 2023 - 12:02:41 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf

Zebrania z rodzicami odbędą się wg poniższego harmonogramu.
Rodziców uczniów klas pierwszych zapraszamy na spotkanie z dyrektorem szkoły 20 września 2023r. środa godz. 16.00 sala gimnastyczna, po zebraniu ogólnym spotkanie z wychowawcami w klasach wg harmonogramu.

Harmonogram zebrań

Autor konrad dnia poniedziałek 18 września 2023 - 14:01:18 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Plan lekcji
Autor Szymon dnia piątek 15 września 2023 - 12:52:12 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
W dniach 11-15.09. 2023 kl. 3lop wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Galar i p. pedagog Moniką Kołodziejską
uczestniczy w obozie szkoleniowym w Niedzicy w Pieninach
Góry przywitały nas w poniedziałek piękną pogodą, więc ćwiczymy intensywnie od pierwszego dnia, nie oszczędzając siebie i mundurów, co widać na zdjęciach. Zaraz po przyjeździe odbył się instruktaż bezpieczeństwa, potem wstępne zajęcia z technik linowych: ćwiczenia w zakładaniu uprzęży wspinaczkowej, wiązaniu lin, obsługi przyrządów a potem zejście z mostu po linie w określony sposób. Nabyte w ten sposób umiejętności wykorzystaliśmy we wtorek w górach, podczas zejścia z zabezpieczeniem po ścianie skalnej. W nocy po przyjeździe też nie odpoczywaliśmy, ponieważ pełniliśmy warty od godz. 22.00 do 7.00. Dwuosobowe grupy zmieniały się co godzinę, patrolując teren miejsca szkolenia w pełnym wyposażeniu bojowym. Natomiast podczas kolejnych ćwiczeń nocnych każde bliskie spotkanie z podłożem oznaczało błotną plamę odzieży lub przemoczony mundur i buty, ponieważ w ciemności poruszaliśmy się z bronią w obronie wysadzanego mostu. . Mimo tych wszystkich ćwiczeń i zajęć mamy też czas na odetchnięcie świeżym górskim powietrzem
Zobacz zdjęcia
Autor Szymon dnia czwartek 14 września 2023 - 09:45:20 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Idź do strony       >>  
Online
Gości: 3, Użytkowników: 0 ...

Najwięcej online: 520
(Użytkowników: 0, Gości: 520) dnia 14 wrz : 21:21

Użytkowników: 6428
Najnowszy: RobertLix
e-dziennik
e-szkoła
Bierzemy udział w projektach

Podniesienie Jakości Kształcenia Zawodowego w Powiecie ZłotoryjskimStaże zagraniczne, projekty unijneWyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie - Lider Projektu


Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu - Partner Projektu


Szkoła Kluczowych Kompetencji
Ponadregionalny program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski centralnej i południowo-zachodniej


Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku


Leonardo da Vinci ??Uczenie się przez całe życie?


Szkoła bez przemocy


Santander Bank Polska S.A.
Partner Strategiczny


Projekt współfinansowany prze Unię Europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego

Szkoła uczestniczy w projekcie "Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoCzytelnia multimedialna

Serwis ten oparty jest na systemie e107, który rozpowszechniany jest zgodnie z warunkami licencji GNU GPL.