Be safe
E-book "Be safe!"
Pobierz i bądź bezpieczny!
Szkoła partnerska
Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]
[ ]

Informacja o nr konta i opłacie za egzamin maturalny w 2022 r.

Zobacz film o naszej szkole

Posłuchaj co mówią o naszej szkole

Zobacz film o kierunkach kształcenia

Ważne informacje dla maturzystów

Podanie o przyjęcie do szkoły na rok szkolny 2022/2023

Procedura wydawania duplikatów świadectw szkolnych

Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Badmintona
Sukcesy badmintonistów !
W dniu 17.11.2022 r. na obiektach sportowych Saleziańskiej Szkoły Podstawowej im. św. Dominka Savio w Lubinie odbyły się Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Badmintona w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Prawo udziału w zawodach strefowych zagwarantowali sobie mistrzowie i wicemistrzowie powiatów: legnickiego, lubińskiego, głogowskiego, jaworskiego, górskiego i złotoryjskiego. Zawody odbywały się na 5 boiskach. Podopieczni Grzegorza Kufel i Dagmary Kowalskiej zdobyli srebrny medal w kat. chłopców i brązowy medal w kategorii dziewcząt! Chłopcy pokonali: PCKZiU Jawor 3-0, I LO w Lubinie 3-0, ZSZ Bogatynia 3-0 ulegając w meczu o pierwsze miejsce LO w Górze 1-3. Dziewczęta w walce premiującym udziałem w finałach dolnośląskich pokonały I LO w Lubinie 3-0. Barw szkoły bronili, kat. dziewcząt: Zuzanna Kowalska, Magdalena Piszczek i Nikola Olszewska, kat. chłopców: Jakub Tycel, Jakub Kowalski, OliwierNowaczewski i Błażej Bober.
Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.
Opiekunowie zawodników: Dagmara Kowalska - Grzegorz Kufel
Zobacz zdjęcia

Autor szymon dnia poniedziałek 28 listopada 2022 - 10:31:38 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Ćwiczenia "A4- Karambol -2022"
„Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat”
Dnia 23 Listopada Klasa 2lop (wojskowo-policyjna) wraz z wychowawcą panią Małgorzatą Galar i panią Moniką Kołodziejską, miała tą przyjemność wziąć udział w Ćwiczeniach powiatowiatowych "A4- Karambol -2022". Ćwiczenia te odbyły się na terenie Pielgrzymki. Zakres ćwiczeń zakładał wypadek masowy, autokaru, 3 pojazdów osobowych oraz pojazd ciężarowy przewożący butlę z acetylenem na autostradzie A4. Strażacy przećwiczyli zabezpieczenie miejsca wypadku, ewakuację, straż i pierwszą pomoc osobom poszkodowanym. Ważnym elementem ćwiczeń była koordynacja służb ratowniczych. Było to bardzo ciekawe doświadczenie, w którym wzięliśmy udział i mogliśmy zobaczyć tyle służb w jednym miejscu i to jak współpracują ze Sobą, po to, aby ratować ludzkie życie.
Zobacz zdjęcia
Autor szymon dnia poniedziałek 28 listopada 2022 - 09:20:44 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Uwaga uczniowie

Na stronie szkoły w zakładce "Egzamin Zawodowy"
znajduje się harmonogram egzaminów - sesja styczeń 2023r.
Autor szymon dnia piątek 25 listopada 2022 - 12:22:09 | Komentarze: 672 |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna
VII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej
Dnia 18 listopada 2022 r odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna zorganizowana przez Uniwersytet Gdański. W olimpiadzie uczestniczyli uczniowie klas:2 Tlp, 3 Tlp, 4 tle i 4 TLE. Do dnia 30 listopada bieżącego roku zostaną podane wyniki zawodów I stopnia oraz ogłoszenie przez Komitet Główny listy osób zakwalifikowanych do zawodów II stopnia. Organizację i przeprowadzenie Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej sfinansowano ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Koordynatorzy olimpiady: Barbara Bojczuk – Grzegorz Kufel
Autor szymon dnia piątek 25 listopada 2022 - 07:10:17 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Uwaga uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia

Na stronie szkoły w zakładce "Kursy dokształcające"
znajduje się aktualny terminarz turnusów kursów dokształcających na rok szkolny 2022/2023.

Autor szymon dnia czwartek 24 listopada 2022 - 11:47:38 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
W dniu 9 grudnia br. o godzinie 18.00 w Auli Politechniki Wrocławskiej przy ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 27 odbędzie się koncert „13 grudnia roku pamiętnego…” . Organizatorami są Instytut Pamięci Narodowej, Politechnika Wrocławska i Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Politechnice Wrocławskiej. Przy akompaniamencie Krzysztofa Żesławskiego będę miał zaszczyt śpiewać piosenki i ballady solidarnościowe oraz okraszać je historycznymi komentarzami. Serdecznie zapraszam, warto przyjść z rodziną i przyjaciółmi. Proszę o upowszechnienie informacji o wydarzeniu w społeczności szkolnej, w szczególności przekazanie zaproszenia nauczycielom historii oraz historii i teraźniejszości, a także uczniom zainteresowanym najnowszą historią Polski.
Wstęp jest wolny. Do zobaczenia na koncercie!
Z poważaniem
Roman Kowalczyk
Dolnośląski Kurator Oświaty

zobacz plakat

Autor szymon dnia czwartek 24 listopada 2022 - 09:31:46 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Dzień Życzliwości
Dnia 21 Listopada Samorząd Szkolny zorganizował Dzień Życzliwości
Na pierwszym piętrze Kamila i Wiktoria zachęcały do zakupu słodkości, upieczonych przez Naszych uczniów. Całą kwotę ze sprzedaży 400 zł, przeznaczymy na Świąteczne Paczki dla uczniów z najuboższych rodzin.
Tego dnia Zuzia z Julią, zbierały głosy na najżyczliwszego nauczyciela i ucznia. Po zliczeniu głosów, zostało wyłonionych dwóch zwycięzców w wymienionych kategoriach.
Najżyczliwszy Nauczyciel: Pan Marcin Wożniak
Najżyczliwszy Uczeń : Amelia Rutkowska kl. IV Telp

Odbył się też konkurs na najbardziej kolorową klasę: W tej kategorii zwyciężyła Klasa IV Telp, oraz zostały wyróżnione następujące klasy: 1Tip, 3Temp, 2Tlp, IV lop, IV TEL…….. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Małgorzata Miara-Stępień, na Sali gimnastycznej, na której wybrane klasy na zakończenie tego radosnego i życzliwego dnia zatańczyły Belgijkę, Kaczuszki i inne wesołe tańce….
Zwycięzcom i wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a osobom, które pomogły w tym dniu bardzo bardzo dziękujemy……

Zobacz zdjęcia


[ Czytaj resztę... ]
Autor szymon dnia czwartek 24 listopada 2022 - 09:25:50 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Moja najciekawsza praktyka
Legnica Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza uczniów szkół partnerskich: branżowych i technicznych do udziału w konkursie "MOJA NAJCIEKAWSZA PRAKTYKA". Przygotuj krótki film lub prezentację na temat praktyki zrealizowanej w zakładzie pracy w ramach praktycznej nauki zawodu i wygraj nagrody rzeczowe w postaci bonów podarunkowych. Prace należy wysłać do 12 maja 2023 r. na adres e-mail: klastry@lsse.eu.
Wszystkie informację są zawarte w załącznikach lub u Pani Marty Tusińskiej.

Zobacz plakat

Zapoznaj się z regulaminem

Pobierz niezbędne zgody i oświadczenia

Autor szymon dnia środa 23 listopada 2022 - 13:24:07 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Goście z Hiszpanii
Mieliśmy gości z Hiszpanii !
Od 8 do 16 listopada przebywała w Złotoryi grupa uczniów z hiszpańskiej szkoły IES Virgen de las Nieves. Społeczność naszej szkoły zorganizowała gościom szereg atrakcji i ciekawych wydarzeń.
Pierwszego dnia, podczas krótkiego powitania, Hiszpanie obejrzeli film, specjalnie na tę okazję przygotowany przez uczniów klasy 4tip i 4lop. Poznali szkołę, uczniów oraz jej pracowników. Nie ukrywali, że są zaskoczeni i że wszystko robi na nich spore wrażenie. Potem odbyły się pierwsze zajęcia - warsztaty z przedsiębiorczości, przygotowane dzięki pani Annie Prokop. Podczas nich każdy mógł zbadać swoje predyspozycje zawodowe. Było przy tym sporo dobrej zabawy, co pomogło przełamać lody i pokonać barierę językową. Hiszpanie spędzili ten czas wspólnie z klasą 2bp.
Zobacz zdjęcia


[ Czytaj resztę... ]
Autor szymon dnia wtorek 22 listopada 2022 - 07:08:36 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie
11 listopada 2022 r. obchodziliśmy 104 rocznice odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym jakże uroczystym dniu uczniowie naszej szkoły z Liceum Ogólnokształcącego – Bezpieczeństwo Narodowe o profilu wojskowym i policyjnym złożyli uroczyste ślubowanie. Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku Dyrektorowi Szkoły przez uczennicę klasy 3 LOp Julię Szklarz, następnie uroczyście wciągnięto na maszt Flagę Państwową. Rotę ślubowanie odczytał Dyrektor Szkoły Zbigniew Mularczyk, którego słowa powtórzyło ponad 30 uczniów. Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych uczniów wręczyli: Wicestarosta Rafał Miara, Dyrektor Szkoły Zbigniew Mularczyk, Komendant Powiatowy Policji w Złotoryi młodszy inspektor Seweryn Baranowski oraz przedstawiciel Wojskowego Centrum Rekrutacji w Bolesławcu por. Jan Dziemba. Wyróżnieni zostali: Natalia Tyc , Kacper Dudek z klasy 4, Julia Szklarz, Wiktoria Korobajło z klasy 3, Mateusz Czerkasiewicz, Damian Makuch z klasy 2. Uroczystość zakończył defilada wszystkich uczniów klas mundurowych. Klasę do ślubowania przygotowali mł. asp. Dominika Kwakszys z KPP w Złotoryi oraz ppor. mgr Marcin Woźniak.

Zobacz zdjęcia
Autor szymon dnia poniedziałek 21 listopada 2022 - 14:40:40 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Uroczysta akademia z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości
W 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości
10 listopada 2022r. społeczność naszej szkoły uczciła uroczystą akademią 104. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Rozpoczęły ją uczennice Oliwia Pietereki Julia Łazuch z kl. 1 lop piosenką „Taki kraj”. Prowadzący apel Dominika Ulanowska i Dominik Brzostekz kl. 4 tlp wprowadzili nas w radosną atmosferę tamtych dni, kiedy po 123 latach niewoli państwo polskie odzyskało niepodległość. Kacper Mazur z kl. 1 lop wcielił się w postać świadka tamtych wydarzeń Jędrzeja Moraczewskiego, pięknie recytując fragment jego relacji. Zaś Aleksandra Krzepiszz kl. 2 tlp dopełniła tę część apelu recytacją wzruszającego wiersza Antoniego Słonimskiego „Polska”. Uczestnicy apelu poznali historię Święta 11 Listopada, które, w zależności od czasów, upamiętniano w różny sposób, czasem oficjalnie a czasem konspiracyjnie. Poznali okoliczności, w jakich kształtowały się granice naszego państwa. Obejrzeli również krótki film o „architekcie niepodległości”, Marszałku Józefie Piłsudskim. Kacper Rybak z kl. 4 tlp, wcielając się w postać marszałka, wygłosił fragment jego wystąpienia z 14 listopada 1920 roku. Uczniowie klasy 4 tlp, do których dołączyła Marta Kucharska z kl. 2 lop, wspólnie zaśpiewali piosenkę „Szara piechota” przy akompaniamencie żywej muzyki akordeonu w wykonaniu zaproszonego do współpracy pana Czesława oraz gitary elektrycznej Wiktorii Kopacz z klasy 4 TI. Najbardziej wzruszającym i podniosłym momentem apelu było pełne kunsztu artystycznego wykonanie piosenki „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos” przez duet Olimpii Tarnowskiej z kl. 4 lop i Julii Szklarz z kl. 3 lop. Wielu słuchaczom łza się w oku zakręciła.
Zobacz zdjęcia


[ Czytaj resztę... ]
Autor szymon dnia czwartek 17 listopada 2022 - 07:36:22 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Wykłady z logistyki

Nasi uczniowie Technikum Logistycznego dnia 9 listopada 2022 r. wzięli udział w kolejnym 2- godzinnym wykładzie zorganizowanym przez WSL w Poznaniu. Tym razem tematem były: „Wybrane problemy zarządzania zapasami w ostatnim ogniwie łańcucha dostaw”. Spotkanie poprowadził dr inż. Stanisław Krzyżaniak, wieloletni wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Uczniowie dowiedzieli się m.in.: dlaczego gromadzimy i utrzymujemy zapasy, czym jest zapotrzebowanie zależne i niezależne, czym jest prognozowanie popytu, jakie są koszty utrzymania zapasów. Zdobyta wiedza przekłada się na sukcesy w konkursach i olimpiadach.
Koordynatorzy projektu: Barbara Bojczuk – Grzegorz Kufel
Autor szymon dnia czwartek 17 listopada 2022 - 07:26:55 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna
Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Z przyjemnością informujemy, że Dominika Ulanowska oraz Dominik Brzostek uczniowie klasy 4 Tlp zakwalifikowali się do II etapu okręgowego Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.Drugi etap odbędzie się 09 grudnia br. o godzinie 11.00. Gratulujemy wyników i trzymamy kciuki za ich dalsze zmagania.

Koordynatorzy olimpiady: Barbara Bojczuk – Grzegorz Kufel

Autor szymon dnia poniedziałek 14 listopada 2022 - 08:07:54 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Dyktando z okazji Święta Niepodległości
W dniach 11-13.11.2022 r. zostanie zorganizowane charytatywne dyktando online z okazji Święta Niepodległości. Jest to wydarzenie cyklicznie organizowane przez portal dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już trzecia edycja. Co roku dyktando gromadzi tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o jak najlepszy wynik. Może w nim wziąć udział każdy - dorośli, młodzież i dzieci. Środki zgromadzone podczas tego wydarzenia zostaną przekazane Fundacji Zarys, która przeznaczy je na pomoc medyczną wysyłaną do Ukrainy. Do tej pory fundacja wyekspediowała już 8 tirów z pomocą o wartości przekraczającej 2,6 mln zł. W ramach dyktanda gromadzimy środki na kolejnego tira. Aby wziąć udział w dyktandzie wystarczy zarejestrować lub zalogować się w serwisie dyktanda.pl i kliknąć WEŹ UDZIAŁ

Organizatorem wydarzenia jest portal edukacyjny Dyktanda.pl, natomiast treść dyktanda przygotowana została tradycyjnie, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronem medialnym wydarzenia jest kanał Historia Realna. Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

Z wyrazami szacunku
Zespół Dyktanda.pl

Autor szymon dnia środa 09 listopada 2022 - 08:11:14 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
104. Rocznica Odzyskania Niepodległości
Apel z okazji Święta Niepodległości
Serdecznie zapraszamy Dyrekcję, Grono Pedagogiczne i Uczniów na apel z okazji 104. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, który odbędzie się w czwartek 10 listopada 2022r. w sali gimnastycznej.
Akademia odbędzie się według następującego harmonogramu:
- o godz. 10:45 – uczniowie klas trzecich i czwartych,
- o godz. 11:45 uczniowie klas pierwszych i drugich.
Młodzież przychodzi pod opieką nauczyciela uczącego. Pozostałe lekcje odbywają się zgodnie z planem. W tym dniu obowiązuje strój galowy.
Organizatorzy
Autor szymon dnia poniedziałek 07 listopada 2022 - 14:20:44 |Komentarze zablokowane |Wersja do druku Pobierz w postaci pdf
Idź do strony       >>  
Online
Gości: 2, Użytkowników: 0 ...

Najwięcej online: 520
(Użytkowników: 0, Gości: 520) dnia 14 wrz : 21:21

Użytkowników: 6405
Najnowszy: bvnGramb
e-dziennik
e-szkoła
Bierzemy udział w projektach

Podniesienie Jakości Kształcenia Zawodowego w Powiecie ZłotoryjskimStaże zagraniczne, projekty unijneWyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie - Lider Projektu


Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu - Partner Projektu


Szkoła Kluczowych Kompetencji
Ponadregionalny program rozwijania umiejętności uczniów szkół Polski centralnej i południowo-zachodniej


Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku


Leonardo da Vinci ??Uczenie się przez całe życie?


Szkoła bez przemocy


Santander Bank Polska S.A.
Partner Strategiczny


Projekt współfinansowany prze Unię Europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego

Szkoła uczestniczy w projekcie "Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu SpołecznegoCzytelnia multimedialna

Serwis ten oparty jest na systemie e107, który rozpowszechniany jest zgodnie z warunkami licencji GNU GPL.